Kalender

Nieuwelingen

Bekijk hieronder de wedstrijdkalender van de nieuwelingen (U17):
BegindatumEinddatumWedstrijdLand
30 maart 2019Omloop van de BraakmanNederland
6 april 2019Omloop Noord-West OverijsselNederland
4 mei 2019Kleeberg ChallengeNederland
11 mei 2019Flevo TourNederland
18 mei 2019Omloop door het land van BartjeNederland
19 mei 2019Grote Prijs SteenbergenNederland
30 mei 20191 juni 2019Tour de HimmelfartDenemarken
1 juni 2019Omloop MaasvalleiNederland
9 juni 2019Omloop van de MeierijstadBelgie
15 juni 201916 juni 2019Wielerweekend RodenNederland
23 juni 2019NK WegNederland
23 juni 2019Bergcriterium BrunssumNederland
26 juni 2019NK TijdrijdenNederland
28 juni 201930 juni 2019Internationale Rijswijkse JeugdmeerdaagseNederland
6 juli 2019Ronde van TwenteNederland
7 juli 2019Geonius Jeugdronde van SchinnenNederland
18 augustus 2019Klimomloop Berg en TerblijtNederland
21 augustus 201925 augustus 2019Internationale Radjugendtour OststeiermarkOostenrijk
31 augustus 2019Omloop der VeenkoloniënNederland
8 september 2019Bavelse BergNederland
22 september 2019Jeugdronde Molenberg HeerlenNederland
29 september 2019NCK DrontenNederland

Junioren

Bekijk hieronder de wedstrijdkalender van de junioren (U19):

BegindatumEinddatumWedstrijdCategorieLand
3 maart 2019Kuurne-Brussel-Kuurne 1.1België
16 maart 2019Nokere Koerse1.1België
24 maart 2019Guido Reybrouck Classic 20191.1België
6 april 2019Omloop Noordwest OverijsselNederland
13 april 2019Zuiderzee RondeNederland
13 april 201915 april 2019Ster der Vlaamse Ardennen2.14België
20 april 2019Arno Wallaard MemorialNederland
28 april 2019EPZ Omloop van Borsele1.1Nederland
4 mei 2019Kleeberg ChallengeNederland
11 mei 2019Flevo TourNederland
18 mei 2019Omloop door het land van BartjeNederland
19 mei 2019Grote Prijs SteenbergenNederland
24 mei 201926 mei 2019 SPIE Internationale Junioren Driedaagse2.1Nederland
30 mei 2019Omloop der 3 Provincies1.14België
1 juni 2019Omloop MaasvalleiNederland
9 juni 2019Hammer Time Trial SittardNederland
15 juni 201916 juni 2019Wielerweekend RodenNederland
22 juni 2019NK WegNederland
23 juni 2019Bergcriterium BrunssumNederland
26 juni 2019NK TijdrijdenNederland
28 juni 201930 juni 2019Acht van BladelNederland
29 juni 2019Tour du Condroz1.14België
3 juli 2019Klimtijdrit VaalsNederland
5 juli 20198 juli 2019Sint-Martinusprijs Kontich2.1België
6 juli 2019Ronde van TwenteNederland
7 juli 2019Klimomloop UlestratenNederland
15 juli 2019Omloop het Nieuwsblad1.14België
3 augustus 2019GP Gistel1.1België
15 augustus 2019Berg-Kampenhout1.14België
18 augustus 2019Valkenburg KlimclassicNederland
25 augustus 2019ValkenswaardNederland
31 augustus 2019Omloop van de VeenkoloniënNederland
7 september 2019Groeistad KlassiekerNederland
22 september 2019Omloop Hil en MoerNederland
29 september 2019NCK DrontenNederland